Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kosz łazienkowy okrągły 26×25 cm z podszewką

40,00 
Obszerny pojemnik na kosmetyki 26x25 cm i przybory łazienkowe jest doskonałym rozwiązaniem do organizacji przestrzeni w łazience. Wykonany z wytrzymałej dzianiny, prezentuje się elegancko dzięki subtelnie wykończonemu wzorowi w postaci kropek, co nadaje mu niepowtarzalny urok. Funkcjonalny i stylowy - niezbędny dodatek do każdej łazienki.

Kosz okrągły do łazienki 26×17 cm z podszewką

35,00 
Elegancki kosz na kosmetyki 26x17 cm i przybory łazienkowe to idealny sposób na utrzymanie porządku w łazience. Wykonany z trwałej dzianiny, wyróżnia się subtelnie wykończonym wzorem kropek, dodając mu niepowtarzalnego uroku. Praktyczny i stylowy - to niezastąpiony element każdej łazienki.

Pojemnik na kosmetyki do łazienki M – kropki

30,00 
Pojemnik na kosmetyki w rozmiarze M to stylowy organizer o wymiarach 20 cm x 13 cm, wykonany z wytrzymałej dzianiny dystansowej w delikatny wzór kropek. Koszyk na kosmetyki posiada elegancką ciemnografitową podszewkę, która dodaje mu wyjątkowego uroku. To polski produkt z certyfikatem Oeko-Tex standard 100, gwarantujący wysoką jakość. Doskonale nadaje się do przechowywania kosmetyków, a jego praktyczna konstrukcja umożliwia łatwe utrzymanie czystości – pojemnik można prać w pralce, a szybkie schnięcie sprawia, że jest gotowy do ponownego użycia w krótkim czasie.

Pojemnik na kosmetyki do łazienki S – kropki

20,00 
Pojemnik na kosmetyki do łazienki w rozmiarze S to elegancki organizer o wymiarach 16 cm x 12 cm, wykonany z trwałej dzianiny dystansowej z wzorem w kropki. Kosz na kosmetyki posiada ciemnografitową podszewkę, nadającą mu dodatkowy urok. Produkt polski, z certyfikatem Oeko-Tex standard 100, umożliwia przechowywanie kosmetyków. Pojemnik można prać w pralce a dzięki właściwości szybkiego schnięcia -szybko będzie gotowy do ponownego użycia.