Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wkładka do fotelika lub nosidełka TRAVELLER Chmurki Niebieskie

49,00 
Mata oddychająca do dziecięcego fotelika samochodowego TRAVELLER. Ciekawy, dziecięcy wzór w niebieskie i białe chmurki.  Ta innowacyjna wkładka antypotowa dedykowana jest również spacerówkom i nosidełkom. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, trójwymiarowej dzianiny, ta wkładka gwarantuje, że nawet podczas najgorętszych dni maluch będzie odczuwał znacznie mniejsze uczucie wilgoci i o wiele mniej się pocił.

Wkładka do fotelika lub nosidełka TRAVELLER Chmurki szare

49,00 
Mata TRAVELLER to innowacyjna wkładka antypotowa, idealna do fotelików samochodowych, spacerówek i nosidełek. Dzięki trójwymiarowej dzianinie, zapewnia maksymalny komfort podczas podróży, minimalizując uczucie wilgoci i dyskomfort związany z poceniem się malucha, nawet w najgorętsze dni. Dodatkowo, matę ozdabiają urocze szare i białe chmurki, dodając uroku i stylu.

Wkładka do fotelika lub nosidełka TRAVELLER Koty

49,00 
Mata oddychająca do dziecięcego fotelika samochodowego TRAVELLER w uroczym wzorze kolorowych kotów. Ta innowacyjna wkładka antypotowa dedykowana jest również spacerówkom i nosidełkom. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, trójwymiarowej dzianiny, ta wkładka gwarantuje, że nawet podczas najgorętszych dni maluch będzie odczuwał znacznie mniejsze uczucie wilgoci i o wiele mniej się pocił.