Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokrowiec na matę 60x120cm z żakardu z gumkami

62,00 
Pokrowiec z żakardu na matę MATOD lub MEDIMAT 60x120 cm z gumkami ułatwiającymi mocowanie to funkcjonalny dodatek, który chroni Twoją matę przed zabrudzeniami jednocześnie sprawia, że mata jest wygodniejsza w użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości żakardu, cechuje się trwałością i estetycznym wyglądem. Zamek błyskawiczny ułatwia szybkie wkładanie i wyjmowanie maty. Idealny do użytku domowego.

Pokrowiec na matę 60x120cm z żakardu z zamkiem

62,00 
Pokrowiec z żakardu na matę MATOD lub MEDIMAT 60x120 cm z zamkiem to funkcjonalny dodatek, który chroni Twoją matę przed zabrudzeniami jednocześnie sprawia, że mata jest wygodniejsza w użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości żakardu, cechuje się trwałością i estetycznym wyglądem. Zamek błyskawiczny ułatwia szybkie wkładanie i wyjmowanie maty. Idealny do użytku domowego.

Pokrowiec na matę 70x140cm z żakardu z gumkami

65,00 
Pokrowiec z żakardu na matę MATOD lub MEDIMAT 70x140 cm z gumkami ułatwiającymi mocowanie to funkcjonalny dodatek, który chroni Twoją matę przed zabrudzeniami jednocześnie sprawia, że mata jest wygodniejsza w użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości żakardu, cechuje się trwałością i estetycznym wyglądem. Zamek błyskawiczny ułatwia szybkie wkładanie i wyjmowanie maty. Idealny do użytku domowego.

Pokrowiec na matę 70x140cm z żakardu z zamkiem

65,00 
Pokrowiec z żakardu na matę MATOD lub MEDIMAT 70x140 cm z zamkiem to funkcjonalny dodatek, który chroni Twoją matę przed zabrudzeniami jednocześnie sprawia, że mata jest wygodniejsza w użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości żakardu, cechuje się trwałością i estetycznym wyglądem. Zamek błyskawiczny ułatwia szybkie wkładanie i wyjmowanie maty. Idealny do użytku domowego.